Noc Muzeów, także w Łące

16 maja zapraszamy na Noc Muzeów do Łąki:
W programie:
19.00, 20.00, 21.00
(O pełnej godzinie program „Nocy Muzeów” będzie się powtarzał w kościele)
1) W kościele Kuratorskie oprowadzanie, poprzedzone
2) W dzwonnicy – „Komu bije dzwon” historia łąckich dzwonów i dzwonnicy
3) W salkach katechetycznych – „W pracowni Ludwika Baendla” – życie i twórczość malarz z Łąki
Przed salkami punkt gastronomiczny: (ciasto, kawa),
4) Przed Izbą Tradycji: „Wystawa plenerowa – „Mikołaje z Łąki”
5) W Izbie Tradycji: „Spotkanie z tradycją” . Warsztaty

Mapka poniżej

Przejdź do treści
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja w Łące
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.